Wyłączny dystrybutor systemu do hemostazy marki DIAGON w Polsce

KSELMED

KSELMED – rozwiązania dla koagulologii

Począwszy od 1985r., KSELMED zaopatruje laboratoria analityczne w nowatorskie systemy do koagulologii. Specjalizujemy się w dystrybucji analizatorów, odczynników oraz materiałów eksploatacyjnych. Do dyspozycji Klientów oddajemy całodobowy serwis techniczny.

Oficjalny Partner marki Diagon

Od 2005 roku jesteśmy związani z marką Diagon – liderem w dziedzinie rozwiązań dla koagulologii oraz hematologii, który od 1989 roku produkuje analizatory i odczynniki wykorzystywane przez laboratoria na całym świecie. Dzięki współpracy z tak silnym Partnerem, możemy sprostać oczekiwaniom laboratoriów o dowolnej wielkości.

Misja

Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych, funkcjonalnych i kompleksowych rozwiązań z zakresu koagulologii, dzięki którym zwiększa się konkurencyjność laboratoriów analitycznych oraz precyzja i ekonomia wykonywanych badań. Jesteśmy jedyną firmą w kraju ze 100% polskim kapitałem, wąsko wyspecjalizowaną w dziedzinie koagulologii. Zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci w kraju i zagranicą, daje nam pewność, że oferowane analizatory, odczynniki i materiały zużywalne są najwyższej jakości.

Zespół

Naszą firmę tworzy zespół specjalistów, skupionych na wzmacnianiu komfortu i efektywności pracy w laboratoriach. Kluczową wagę przywiązujemy do poziomu świadczonych usług, jakości produktów oraz standardów obsługi Klientów.

Firma Diagon – założona w 1989 r. – jest wiodącą na świecie firmą w dziedzinie diagnostyki klinicznej. Diagon opracowuje i produkuje odczynniki oraz analizatory hematologiczne oraz koagulologiczne wykorzystywane przez laboratoria na całym świecie.

Tworzenie najlepszych rozwiązań

Diagon skupia się na zapewnieniu spójności i niezawodności działania swoich produktów oraz metod. Opracowane i wprowadzone zostały najnowocześniejsze technologie i rygorystyczne protokoły kontroli jakości w pełni zgodne z normami ISO 9001 i ISO 13485. Wszystkie wytwarzane produkty posiadają deklarację zgodności CE. Wysoka jakość produktów Diagon jest dodatkowo wykazywana w zewnętrznych badaniach jakości, w których regularnie uczestniczą nasi Klienci.

Rozwój produktu na światowym poziomie

Dzięki nowym analizatorom pojawiającym się na rynku każdego dnia, Diagon stale rozszerza swoją ofertę produktów. Dział badawczo-rozwojowy ściśle współpracuje z laboratoriami referencyjnymi. Rozwój nowych produktów w firmie Diagon koncentruje się na potrzebach naszych Klientów. W 2005 roku została zaprezentowana nowa linia odczynników koagulologicznych. Pokazuje to, że Diagon nieustannie bada nowe obszary diagnostyki laboratoryjnej. Dzięki nowej strategii, firma Diagon rozwinęła się z dostawcy odczynników do producenta systemu, który oferuje w pełni kompatybilny system analizatora oraz odczynników.

Współpraca

Firma Diagon rozwinęła ścisłą współpracę ze starannie wybranymi dystrybutorami w ponad 100 krajach na całym świecie. Ciągła komunikacja z dystrybutorami jest jednym z kluczowych czynników sukcesu polityki handlowej Diagon i zapewniała firmie Diagon w ciągu ostatnich dziesięciu lat nieustanny wzrost. Analizatory oraz odczynniki Diagon są stale monitorowane i ulepszane zgodnie z wymaganiami naszych Klientów.