Uznany światowy producent systemu do hemostazy

Diagon LTD.

Firma Diagon – założona w 1989 r. – jest wiodącą firmą w dziedzinie diagnostyki klinicznej ze 100% węgierskim udziałem. Diagon opracowuje i produkuje odczynniki hematologiczne i koagulologiczne do szerokiej gamy analizatorów hematologicznych oraz koagulometrów.

Tworzenie najlepszych rozwiązań

Diagon skupia się na zapewnieniu spójności i niezawodności działania swoich produktów i metod. Opracowane i wprowadzone zostały najnowocześniejsze technologie i rygorystyczne protokoły kontroli jakości w pełni zgodne z normami ISO 9001 i ISO 13485. Wszystkie wytwarzane produkty posiadają deklarację zgodności CE. Jakość produktów Diagon jest dodatkowo wykazywana w zewnętrznych badaniach jakości, w których regularnie uczestniczą nasi klienci.

Rozwój produktu na światowym poziomie

Dzięki nowym analizatorom pojawiającym się na rynku każdego dnia, Diagon stale rozszerza swoją ofertę produktów. Dział badawczo-rozwojowy ściśle współpracuje z laboratoriami referencyjnymi i producentami przyrządów. Rozwój nowych produktów w firmie Diagon koncentruje się na potrzebach naszych klientów. W 2005 roku została zaprezentowana nowa linia odczynników koagulologicznych. To pokazuje, że Diagon nieustannie bada nowe obszary diagnostyki laboratoryjnej. Dzięki nowej strategii, firma Diagon rozwinęła się z dostawcy odczynników do producenta systemów, który oferuje aparaty wraz z własnymi odczynnikami.

Współpraca

Firma Diagon rozwinęła ścisłą współpracę ze starannie wybranymi dystrybutorami w ponad 100 krajach na całym świecie. Ciągła komunikacja z naszymi dystrybutorami jest jednym z kluczowych czynników sukcesu polityki handlowej Diagonu i zapewniała firmie Diagon w ciągu ostatnich dziesięciu lat nieustanny wzrost. Analizatory oraz odczynniki Diagonu są stale monitorowane i ulepszane zgodnie z wymaganiami naszych klientów.